درباره شرکت اعتدال اروند

معرفی شرکت اعتدال اروند (EAPICO)

فعالیت تجاری این مجموعه از سال 1374 الی 1379 از جزیره کیش با واردات کاال از منطقه آزاد به سرزمین اصلی آغاز و طی سالهای 1381 الی 1386 با تاسیس دفتر تجاری فعال با نام بازرگانی سید احمد حسینی به فعالیت خود در حوزه واردات و صادرات در شهر آبادان توسعه داده و در ادامه در راستای تحقق اهداف خود و رشد و تعالی در زمینه ارائه خدمات در چارچوب قوانین حاکم بر گمرکات کشور و نگرش بلند مدت در دست یابی به جایگاه برتر و بمنظور ارائه خدمات تخصصی تر بازرگانی در امر صادرات، واردات ، حمل و ترخیص کالادر سال 1386 با ثبت شرکت بازرگانی اعتدال اروند در منطقه آزاد اروند و در سال 2113 با ثبت شرکت EAPICO در تفلیس گرجستان به فعالیت خود غنا بخشید.

درحال حاضر این شرکت یکی از فعال ترین و خوشنام ترین شرکتها در عرصه صادرات و واردات بوده و با بهره مندی از کادری مجرب و کارآزموده و مطلع به دانش روز تجارت و در سایه مدیریتی آگاه و مدبر و دوراندیش از سایر رقبا در منطقه سبقت گرفته و هم اکنون از معتبرترین شرکتها در این زمینه می باشد. متوسط کاالهای وارد شده توسط این شرکت سالیانه حدود 1111 کانتینر می باشد.

علاوه بر این واردات انواع خودروهای سبک و سنگین و قطعات یدکی کیا و هیوندایی بهمراه خدمات پس از فروش ، صادرات و واردات سیمان و کلینکر ، تامین تجهیزات صنایع نفت و گاز و حفاری، صادرات محصوالت پتروشیمی نظیر قیر و صادرات دارو نیز از جمله فعالیت های بازرگانی این شرکت می باشد. شایان ذکر می باشد عمده ترین فعالیت تجاری این شرکت در حال حاضر را صادرات و واردات سیمان و کلینکر ، تامین تجهیزات صنایع نفت و گاز و حفاری در بر می گیرد. وجه تمایز شرکت اعتدال اروند ، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی است. تجربه اندوخته شده از سالها فعالیتدر امر ترخیص کاال، امانت داری، صداقت، تعهدکاری، سرعت، دقت و کاهش هزینه ها، رضایت مشتریان را به ارمغان آورده است.